American School of Wrocław to w pełni profesjonalne miejsce, ukierunkowane na zrównoważony rozwój i edukację dzieci, czego gwarantem jest wysoko wykwalifikowana kadra opiekunów i nauczycieli. Nasza placówka to pierwszy w pełni anglojęzyczny prywatny żłobek oraz przedszkole we Wrocławiu. W 2014 roku uzyskaliśmy pozytywną opinię Kuratora Oświaty i rozszerzyliśmy naszą działalność, w efekcie czego powstała prywatna szkoła podstawowa.
Wszystkie zajęcia w American School of Wrocław odbywają się w języku angielskim i bazują na amerykańskich standardach oraz normach nauczania. Naszym celem jest edukacja i opieka nad dziećmi gwarantująca im zrównoważone kształcenie i rozwój w oparciu o przyjazną atmosferę oraz bezpieczne warunki. Przywiązujemy ogromną wagę do indywidualnego rozwoju każdego z naszych podopiecznych, tak aby w kolejnych etapach nauki posiadali oni zdolność do kreatywnego myślenia i rozwiązywania napotykających ich problemów.
Na edukację w ASW składają się trzy etapy. Najmłodsze maluchy w wieku od 6 do 36 miesięcy rozpoczynają przygodę z nauką i zabawą w naszym prywatnym żłobku, gdzie są otoczone fachową opieką profesjonalnych opiekunów i nauczycieli. Kolejnym etapem kształcenia, dla nieco starszych dzieci będących w wieku 3-5 lat, jest niepubliczne przedszkole ASW. Nauczanie prowadzone jest poprzez zabawę a dzieci z łatwością poznają swoje najbliższe otoczenie oraz wchodzą w interakcje z innymi. Nasze przedszkole kładzie nacisk na rozwój umiejętności społecznych, promowanie zdrowych nawyków i w głównej mierze na rozwój intelektualny. Ostatnim etapem edukacji w ASW jest nauka w prywatnej szkole podstawowej, na którą składa się „zerówka” oraz klasy 1-6.

Źródo: https://www.facebook.com/pg/americanschoolwroclaw/about/?ref=page_internal

Address

Our Address:

American School of Wroclaw Partynicka 29-37, WrocławKrzyki Wrocław 53-031

GPS:

51.0641695, 16.9937755

Telephone:

-