ARTIDENT Stomatologia Dziecięca to zespół gabinetów specjalizujących się w edukacji stomatologicznej, profilaktyce oraz leczeniu stomatologicznym i ortodontycznym najmłodszych pacjentów.

Ortodonta dla dzieci Wrocław Naszym Kluczem do wzajemnej współpracy jest zdobycie zaufania maluchów, okazanie im dużo cierpliwości i   wyrozumiałości – by poczuły się komfortowo i bezpiecznie.

W Klinice ARTIDENT dołożyliśmy starań by stworzyć ciepłą i przyjazną atmosferę dla najmłodszych pacjentów. Naszym   celem było przełamanie stereotypowego wizerunku gabinetu lekarskiego, wywołującego często u dzieci negatywne   skojarzenia.

Stworzyliśmy kącik zabaw dla dzieci, w którym na nasze pociechy czeka wiele zabawek oraz komputer PC, na   którym dzieci mogą zagrać w nasze edukacyjne gry multimedialne.

Prześliczne rybki w „tajemniczym akwarium” ściennym umilą czas zarówno naszym milusińskim jak i rodzicom.

Ze ścian uśmiechają się do nas bajkowe postacie z naszych zajęć profilaktycznych dla dzieci we Wrocławskich Przedszkolach i Szkołach – nasz przyjaciel Wiórek, Tygrysek Kaprysek i Anetka Baletka.

Proszę zapytać dzieci o te Postacie – na pewno je już znają.

Aparat ortodontyczny dla dzieci Wrocław

W Klinice ARTIDENT leczenie zamieniamy w zabawę. W kilku krokach rozpoczynając od wizyty adaptacyjnej, poprzez umiejętne połączenie zabawy i nauki, sprawiamy, że dzieci same proszą o wyleczenie ząbków i z uśmiechem wracają na kolejne wizyty:)

Źródło: www.stomatologiadziecieca.wroclaw.pl

Opening Hours

Monday

8-20

Tuesday

8-20

Wednesday

8-20

Thursday

8-20

Friday

8-20

Saturday

8-14:30

Sunday

-

kącik zabaw

Address

Our Address:

Wyszyńskiego 144c-146a, 50-307, Wrocław (Wrocław-Śródmieście)

GPS:

51.1273679, 17.0547509