Kompleksowe rozwiązanie dla Mam karmiących piersią.

Naszym celem jest promocja zdrowia Dziecka i jego Mamy, dzięki korzyściom jakie płyną z naturalnego mleka Matki. Dostarczamy naszym Mamom niezbędnych informacji związanych z tematem laktacji, rozwiązania i wsparcie. Dzielimy się naszą wiedzą i pasją.

Oferowane przez nas produkty i usługi mają na celu poprawę jakości życia każdej aktywnej Mamy i jej Dziecka. Karmienie piersią jest naszą pasją dlatego wciąż się rozwijamy, szkolimy i aktywnie działamy w obszarze związanym z karmieniem piersią. W naszej Poradni laktacyjnej otrzymasz profesjonalną pomoc i wsparcie. 

Nasze Mamy mogą  skorzystać z Poradni Laktacyjnej we Wrocławiu i zamówić wizytę domową (Wrocław i okolice). Współpracujemy tylko z doradcami posiadającymi niezbędną wiedzę i kompetencje. Naszym konsultantem laktacyjnym we Wrocławiu jest specjalizantka Neonatologi i certyfikowany doradca laktacyjny nr. 739/2018/CDL lekarz Justyna Łuszczki. Dzięki temu porada laktacyjna jest kompleksowa i profesjonalna. Lekarz na wizycie  zdiagnozuje przyczyny niepowodzeń i problemów w karmieniu piersią oraz skupi się na ich rozwiązaniu, zbada dziecko, oraz zaleci odpowiednie leczenie  jeśli zajdzie taka potrzeba.

Źródło: https://www.centrumlaktacji.pl

Address

Our Address:

Wrocław

GPS:

51.1078852, 17.03853760000004

Telephone: