NASZE KURSY prowadzone są zgodnie z autorskimi programami edukacyjnymi, które uzyskały akredytację i bardzo dobre OPINIE. Każdego roku CNoL uzyskuje akredytację Centrum Edukacji dla Pielęgniarek i Położnych oraz Radę Regionalnych Lekarzy.

Nasi wykładowcy i trenerzy wdrażali poradnictwo laktacyjne w Polsce od 20 lat i są uznanymi autorytetami w tej dziedzinie.

Zgodnie ze statusem instytutu szkoła zapewnia uznany w Polsce certyfikat CERTIFICATE – tytuł Certyfikowanego Konsultanta Laktacyjnego (CDL – pl. Certyfikowany Doradca Laktacyjny).

“CLS” jest jedyną instytucją w Polsce prowadzącą kursy przygotowujące do znanego na całym świecie egzaminu IBCLC (International Board Certified Lactation Consultant).

Kształcimy również osoby z innych zawodów, które mają pozytywne doświadczenia i chcą promować karmienie piersią, pomagać matkom w trudnych sytuacjach i organizować promocję zdrowia w lokalnych społecznościach. Osobom promującym karmienie piersią zapewniamy specjalny tytuł – Promotor Karmienia Piersią (PKP – pl. Promotor Karmienia Piersią).

KONSULTANTY LAKSACYJNE zapewniają wsparcie laktacji, udzielają wizyt w klinikach ambulatoryjnych i wizytach domowych.

Tutaj znajdziesz aktualną WIEDZĘ O LAKTACJI i kilka cennych publikacji w tej dziedzinie. Bądź na bieżąco z naszym biuletynem (CNoLNews) z abstraktami kilku nowych publikacji i garścią informacji.

Jeśli szukasz książek i przedmiotów – pobierz je w naszym SKLEPIE INTERNETOWYM.

Corocznie zapraszamy na KONGRESY absolwentów i przyjaciół “CLS”. Ostatnie wydarzenia pochodzą z ŻYCIA SZKOŁY.

 

Celem placówki jest:

– poszerzanie wiedzy oraz uzupełnianie praktycznych umiejętności zawodowych w zakresie opieki zdrowotnej nad matkami i dziećmi, ze szczególnym uwzględnieniem poradnictwa laktacyjnego

– poszerzanie wiedzy w zakresie wszystkich dziedzin nauki związanych z ludzką laktacją

– prowadzenie biblioteki,

–  prowadzenie i wspieranie badań i innych działań na rzecz aktualizowania wiedzy o laktacji i związanych z nią dziedzin.

Żródło: http://www.kobiety.med.pl

Address

Our Address:

Akademicki Szpital Kliniczny, ul. Borowska 213

GPS:

51.0744216, 17.0309705

Telephone:

-

Email:

-