Chciałabym Wam pokazać że…

Nie oddalamy się od natury i intuicji, ale słuchamy jej. Staram się przywrócić wiarę w to, że kobieta wie jak rodzic tylko musi w sobie to odkryć i uważnie słuchać swojego ciała. Zaufać i podążać swoją własną obraną drogą otoczona fachową opieką położnej i przy wsparciu najbliższych.

Autorski program wg. którego pracujemy oparty jest na zasadzie aktywnego porodu i świadomego wyboru drogi jaką chcemy iść jako rodzice. Bez narzucania i oceniania Ciebie.  Przygotujemy Cię/Was do świadomego porodu w zgodzie z Wami Samymi. Tak jak możesz urodzić.W oparciu o doświadczenie prowadzących, realia Wrocławskich oraz okolicznych szpitali jak i ustawe okołoporodową. Jeśli pragniesz aby Wasz poród był domowy również otoczymy Was opieką i przygotujemy do tego wydarzenia.

Pracujemy metodą warsztatową w małych grupach co daje uczucie intymności. Grupa liczy do 6 brzuszków 🙂 

Nasze spotkania w temacie mają nie tylko poród. Zapoznacie się w niej z nurtem Rodzicielstwa Bliskości które promujemy. Dowiesz się jak wspomagać laktację oraz jak z sukcesem karmić. Naucze Was jak nosić w chuście maluszka tak by wspomagać prawidłowy rozwój dziecka. Jak masować metodą Shantala oraz dlaczego warto kąpać w wiaderku. Dowiecie się co to jest wielorazowe ekologiczne pieluszkowanie i jak sprawnie wejść w ten temat. Poznacie terapie czaszkowo- krzyżową.  

Oferuje przygotowanie grupowe (6 tygodni), weekendowe (2 dni) oraz indywidualne ( 5 spotkań). Szczegółowe informacje jak i program znajdziecie na dalszych kartach strony.

Tutaj spotkacie osoby dla których pasja stała się całym życiem a swoją wiedzą chcą się z Wami podzielić.

Źródło: http://www.centrumrodzicielstwa.pl

Opening Hours

Monday

-

Tuesday

-

Wednesday

-

Thursday

-

Friday

18.00-20.30

Saturday

-

Sunday

-

Address

Our Address:

Pereca 2/1 Wrocław

GPS:

51.100594, 17.008665000000065

Telephone: