FOKS Family Cafe to przytulne miejsce z niezwykle sympatyczną obsługą. Właściciele wiedzą jak przyciągnąć do siebie gości i jak sprawić, żeby chcieli wracać. Kawiarnia FOKS ma dwa poziomy. Na dole znajduje się kącik dla dzieci raczkujących. Na pierwszym piętrze znajduje się sala z zabawkami dla starszych dzieci oraz regał z książkami dziecięcymi, na którym można zostawić książkę, która nam się znudziła i zamienić ją na inną. Poza tym kawiarnia dysponuje sporą kolekcją gier planszowych, zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych.

Serwowana jest różnorodna, domowa, międzynarodowa kuchnia oferująca wiele wyśmienitych, świeżo przygotowanych potraw. Nasze smaczne ciasta i pieczołowicie przygotowane torty zachwycą jako słodka przekąska.

FOKS Family Cafe organizuje bardzo dużo zajęć dla dzieci oraz spotkań i warsztatów dla dorosłych. Np. Babeczki przy kawie: co tydzień organizowane jest spotkanie z jakimś specjalistą albo inną interesującą osobą, na którym omawiany jest jakiś ważny temat. Są spotkania z dietetykiem, lekarzem, autorką książek dla dzieci itd.

Address

Our Address:

Krzycka 83c/1c, 53019 Wrocław, Polska

GPS:

51.067171650637, 16.995055409497

Telephone: