Często ludzie z najbliższego otoczenia „świeżo upieczonej mamy” nie zdają sobie sprawy, że doświadcza ona stanów depresyjnych. Najzwyczajniej w świecie uwaga wszystkich (włącznie z nią samą) jest skierowana gdzie indziej.

Życzyłabym sobie, aby taka grupa wsparcia była dostępna dla każdej kobiety, która urodziła. Wsparcie, ciepło i przestrzeń dla siebie to coś, czego każda z nas potrzebuje. Co jakiś czas otrzymywałam pytania o taką grupę, tym bardziej więc się cieszę, że mogę Cię zaprosić do uczestnictwa w:

cyklu 8 spotkań, które dadzą Ci otuchy, w których doświadczysz wsparcia, które pozwolą Ci lepiej zrozumieć naturę depresji i które ułatwią Ci stawianie kroków ku zdrowiu.
To będą spotkania w kameralnej grupie kobiet, które tak, jak Ty doświadczają trudnych stanów po narodzeniu się dziecka.

Grupa pomoże Ci wzmocnić siebie. Odnaleźć się w roli mamy i z powrotem odnaleźć samą siebie. Pozwoli zrozumieć chwiejność emocji, niepokojące myśli i własną słabość. W pełnej ciepła i akceptacji atmosferze poczujesz się swobodnie. Znajdziesz nadzieję. Poznasz konkretne sposoby wzmacniania siebie na co dzień. Dzięki spotkaniom zamienisz „przetrwanie” w „życie”.

Źródło i aktualności: http://fev.wroclaw.pl/grupa-wsparcia-dla-kobiet-doswiadczajacych-stanow-depresyjnych-w-okresie-poporodowym/

 

Opening Hours

Monday

-

Tuesday

od 7.05 do 25.06.2019 – co wtorek, przez 8 tygodni z rzędu, w godzinach 18:00-20:00

Wednesday

-

Thursday

-

Friday

-

Saturday

-

Sunday

-

Address

Our Address:

Fundacja Evangelium Vitae przy ul. Rydygiera 22-28, we Wrocławiu

GPS:

51.119454561974, 17.033039557042

Telephone: