W Kinderplanecie na drugim piętrze galerii handlowej Renoma, dzieci mogą spędzić przyjemnie czas, przedzierając się przez gęstwinę małpiego gaju, skacząc jak kangury na trampolinie. A gdy zmęczą się dzikimi harcami, mogą odpocząć budując zamki i domki z dużych plastikowych klocków. Maluchom zabawa “W dom” sprawia o wiele większą frajdę, odkąd plac został wyposażony w zestaw mebelków kuchennych. Po placu można poruszać się na wiele kreatywnych sposobów. Do dyspozycji maluchów są małe samochodziki, rowerki lub – dla bardziej skocznych urwisów – dmuchane piłki. Dodatkowo, bez żadnych opłat, można pograć na duuużym pianinku czy poskromić dzikie zwierzaki-bujaki.
Nasz plac zabaw jest wyjątkowy. Kinderplaneta w galerii handlowej Renoma jako pierwsza wprowadza w życie projekt “Kinderplaneta Baby”.

Przystosowujemy plac do potrzeb Naszych najmłodszych bywalców, tworząc przytulne, bezpieczne i przyjazne miejsce dla rodziców i ich pociech. Już teraz można spokojnie przewinąć i nakarmić maluszka, a to dopiero początek zmian mających ułatwić pobyt w Kinderplanecie. Strefa rodzica, to wydzielone miejsce, gdzie zmęczeni zakupowym polowaniem dorośli, mogą odpocząć, napić się kawy, jednocześnie nie tracąc najmłodszych z oczu. Mogą również skorzystać z Naszej biblioteczki. Mamy nadzieję, że zgromadzone przez Nas pozycje książkowe umilą opiekunom czas spędzony w Renomie. Dodatkowymi udogodnieniami na placu są: toaleta z przewijakiem, krzesełko do karmienia, zamykane na kluczyki szafki na ubrania oraz szafa na okrycia wierzchnie.

Zorganizuj niezapomniane urodziny dla dzieci.

Nasza bawialnia to nie tylko rekreacja i rozrywka dla dzieci, ale również sposób na niezapomniane imprezy. Nie masz pomysłu na urodziny dziecka? Nie wahaj się! W Kinderplanetowym figloraju na maluchy czeka magiczna zabawa! Animatorka pomaluje dzieciom twarze, razem odśpiewają “Sto lat” i przyjemnie spędzą szalone dwie godziny zabawy.

źródło: http://www.kinderplaneta.pl

Opening Hours

Monday

9-21

Tuesday

9-21

Wednesday

9-21

Thursday

9-21

Friday

9-21

Saturday

9-21

Sunday

10-20

Barek/kawiarnia - Urodziny i przyjęcia okolicznościowe - Przewijak - Wyposażenie: trampolina, małpi gaj, miejsca dla dzieci do 3lat

Address

Our Address:

ul. Świdnicka 40, 50-029, Wrocław (Wrocław-Stare Miasto)

GPS:

51.103442, 17.0316714

Telephone: