Centrum Zdrowia Mama i Ja powstało w 2011 r. z myślą o świadczeniu usług zdrowotnych dla kobiet i dzieci w różnych okresach ich życia. Jest jednocześnie ośrodkiem edukacyjnym, gdzie mali i duzi pacjenci, oprócz opieki lekarskiej mogą uzyskać informacje na temat szeroko pojętej tematyki zdrowotnej.

Centrum Mama i Ja to ośrodek, w którym pracują specjaliści zajmujący się kompleksową opieką ambulatoryjną nad kobietą w różnych etapach jej życia. Od okresu młodzieńczego, kiedy najczęściej dochodzi do pierwszej wizyty u ginekologa, poprzez okres ciąży, gdzie wymagana jest kompleksowa opieka nad ciężarną i jej nienarodzonym dzieckiem. Pomagamy kobietom w wieku dojrzałym i podeszłym, kiedy pojawiają się problemy związane z okresem przekwitania oraz wzrasta zagrożenie chorobami nowotworowymi narządu rodnego.

Zajmujemy się również nieinwazyjną diagnostyką prenatalną tj. badaniami ultrasonograficznymi i biochemicznymi podczas ciąży, które pozwalają dokładnie ocenić budowę i rozwój dziecka oraz oszacować ryzyko nieprawidłowości genetycznych.

Centrum Zdrowia Mama i Ja to również miejsce opieki pediatrycznej, gdzie można skorzystać z porad specjalistów zajmujących się opieką nad dziećmi od okresu niemowlęcego do wieku młodzieńczego.

Opieka zapewniania jest przez lekarzy pediatrów, neurologów dziecięcych, endokrynologa dziecięcego, radiologa dziecięcego zajmującego się badaniami USG u dzieci (USG stawów biodrowych, USG przezciemieniowe, USG jamy brzusznej, USG tarczycy, USG jąder), ortopedy dziecięcego, okulisty oraz specjalistów z zakresu rehabilitacji dziecięcej m in. metodą Vojty.

Chcemy umożliwić kompleksową diagnostykę i leczenie nowonarodzonym dzieciom, które po opuszczeniu szpitala wymagają takiej opieki. Posiadamy również  Szkołę Rodzenia, Szkołę Menopauzy (45+) oraz Poradnię Endokrynologiczną dla osób dorosłych.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego Centrum Zdrowia .

Źródło: https://www.centrummamaija.pl

Opening Hours

Monday

9-21

Tuesday

9-21

Wednesday

9-21

Thursday

9-21

Friday

9-21

Saturday

-

Sunday

-

parking, przewijak, kącik zabaw

Address

Our Address:

Rajska 71, 54-028, Wrocław (Wrocław-Fabryczna)

GPS:

51.1415905, 16.898162

Telephone: