GRUPA DLA MAM Z OŁTASZYNA i okolic!

Na tej grupie można sprzedawać/oddawać/zamieniać.

Przed przystąpieniem do sprzedaży/kupna każdy uczestnik ma obowiązek zapoznania się z regulaminem grupy co wiąże się jednoznacznie z jego akceptacją. DODAWANE POSTY KONIECZNIE POWINNY MIEĆ WPISANĄ LOKALIZACJE np/ulica lub osiedle POSTY Z NAPISEM WROCŁAW/Wrocław Krzyki będą usuwane REGULAMIN GRUPY:

1. Każda osoba może wystawić dziennie 3 posty SPRZEDAŻOWE lub ALBUMY ! Dotyczy to także USŁUG !

2. Post powinien zawierać zdjęcie w realu, ceny, rozmiar, wymiary, miejsce odbioru itd. wszystkie szczegóły niezbędne przy sprzedaży

3. ROBIMY ALBUMY !!! przy wystawianiu kilku rzeczy na przykład ubranka czy buty – aby nie zaśmiecać grupy.

4. Pierwszeństwo rezerwacji ma osoba, która pierwsza skomentuje zdjęcie- rezerwuje lub wywoła osobę dla której chce zarezerwować daną rzecz i wpiszę rezerwacja- czas rezerwacji dla wywołanej osoby 10h po tym czasie rezerwacja zostaje anulowana.

5. Obowiązuje Kolejka wg kolejności wpisów pod postem– Rezerwację należy potwierdzić u sprzedającego wiadomością prywatną. Sprzedający ma prawo sam ustawić czas trwania rezerwacji ALE po umieszczeniu takiej informacji w poście. Wystawione rzezy także na innych grupach muszą mieć taką informację w poście !!!!!

6. Dopuszczalny jest zwrot zakupionych przedmiotów, po wcześniejszym szczegółowym uzgodnieniu takiej możliwości z osobą sprzedającą.

7. Podbiajnie postów – max 5 dziennie.

8. Nie podpinamy się pod ogłoszenia innych -Bądźmy kulturalne!

9.Zakaz sprzedaży leków na receptę, alkoholu, papierosów i wyrobów tytoniowych.

10. Usuwajmy nieaktualne oferty !!!

11. Za nagminne łamanie regulaminu, brak kultury i oszustwa usuwamy bez ostrzeżenia.

12. Adminki grupy nie biorą odpowiedzialności za niesolidność i nieuczciwość osób sprzedających/ kupujących w jej ramach.

13. Adminki grupy nie będą rozstrzygać sporów osobowych między sprzedającym a kupującym i zastrzega sobie prawo do usunięcia obu osób jednocześnie wobec sytuacji, w której spór ten będzie szkodził działalności grupy i atmosferze panującej na forum. W razie pytań i problemów prosimy o kontakt: Małgorzata Rzepka, Marta Kunik, Anna Bober

Address

Our Address:

Wrocław Ołtaszyn

GPS:

51.053560412515, 17.020089263243

Telephone:

-

Email:

-