Grupa ma na celu wspierać, działać i zapewniać dobre nastroje!

Warunkiem przystąpienia do grupy jest przeczytanie poniższego regulaminu, co jest równe z jego akceptacją. Osoby nie zgadzające się z wytycznymi prosimy o opuszczenie grupy. REGULAMIN GRUPY:

1. Do grupy mogą należeć kobiety planujące ciążę, kobiety w ciąży ,kobiety posiadające dzieci, nianie, nauczycielki, położne, lekarki z Ołtaszyna i okolic.

2. Jest to forum dyskusyjne tutaj „PLOTKUJEMY O WSZYSTKIM„

3. Nie jest to grupa sprzedażowa – specjalnie pod sprzedaż/oddanie/zamianę czy ogłaszanie się z własnymi wyrobami/usługami została otworzona druga grupa Mamy z Ołtaszyna i okolic –grupa sprzedażowa. Wszelkie posty sprzedażowe będą usuwane.

4. Odnosimy się do siebie w sposób kulturalny i szanujemy siebie wzajemnie.

5. Wszystko co jest w tej grupie, o czym mówimy nie wynosimy na zewnątrz.

6. Kopiowanie nie swoich postów bez zgody właściciela postu jest z równoznaczny jest z łamaniem zasad.

7. Każde napady agresji, wywoływanie konfliktów, prowokowanie do kłótni, drwienie z innych uczestników/ adminek, obrażanie w sposób dosadny będą weryfikowane, a takie osoby nawet będą usuwane z grupy bez możliwości powtórnej rejestracji. Prosimy również o zgłaszanie takich postów do adminek.

8. Posty osób, które opuściły naszą grupę będą usuwane.

9. Mówimy do siebie po imieniu nie na Pani

10. Firmy które są zainteresowane zareklamowaniem swojej działalności proszone są o skontaktowanie się z adminkami (było by miło jeśli od firmy nasza grupa mogłaby dostać rabat np.10% na hasło Razem Raźniej ) tylko za zgoda admina firma może się zareklamować na grupie. Adminki nie biorą odpowiedzialności za sytuacje wynikające z niedomówień bądź złej komunikacji osób będących w tej grupie. W razie pytań i problemów prosimy o kontakt: Małgorzata Rzepka

Marta Kunik

Anna Bober

Address

Our Address:

Wrocław Ołtaszyn

GPS:

51.0533538, 17.0200321

Telephone:

-

Email:

-