MiMiSiE to firma animacyjna świadcząca profesjonalne usługi opieki nad dziećmi a także organizacji imprez okolicznościowych dla najmłodszych, na których tworzymy znakomite animacje dla dzieci. Wrocław i okolice to obszar na jakim działamy. Natomiast animator dla dzieci na wesele dojedzie do Was na terenie całego województwa Dolnośląskiego.

Organizujemy wszelkie imprezy dla dzieci we Wrocławiu  na różne okazje.
Przeprowadzamy animacje dla dzieci na festynach, piknikach, imprezach firmowych, mikołajkach, różnych balach, jak i uroczystościach rodzinnych.

Organizujemy także profesjonalne  plastyczno – manualne warsztaty dla dzieci oraz zajęcia grupowe dla dzieci prowadzone przez naszych wykwalifikowanych specjalistów.
Planujemy i realizujemy eventy dla dzieci w miejscach pracy rodziców, na imprezach firmowych a także wspieramy różne organizacje w animowaniu czasu dla dzieci.

W Agencji Niań i Animatorów Zabaw MiMiSiE podchodzimy do dzieci z sercem. Towarzyszenie najmłodszym na co dzień i wspieranie ich rozwoju to nasze powołanie. Pragniemy wspierać rodziców każdego dnia, jak i podczas ważnych wydarzeń w życiu rodziny organizując imprezy dla dzieci wypełnione znakomitą zabawą.

Źródło:https://mimisie.pl/

Opening Hours

Monday

9-19

Tuesday

9-19

Wednesday

9-19

Thursday

9-19

Friday

9-19

Saturday

9-14

Sunday

-

Jeśli potrzebujesz się z nami skontaktować w innym czasie, napisz do nas, a my odpowiemy najszybciej jak to możliwe.

Address

Our Address:

Wrocław

GPS:

51.108109778821, 17.038709291985

Telephone: