Stanowimy zgrany i ambitny trzynastoosobowy zespół, w którym każdy ma swoje cele i określone zadania. Mimo jasnego podziału obowiązków wszyscy staramy się uzupełniać i pomagać sobie nawzajem. Dobro naszych pacjentów, ich wygoda i komfort są dla nas najważniejsze. Robimy wszystko, żeby odwiedzający nas pacjenci mimo początkowego dyskomfortu szybko zapomnieli o nieprzyjemnych odczuciach związanych z wizytą u stomatologa. Największą satysfakcję sprawia nam uśmiech pacjentów, możliwość swobodnej konwersacji w trakcie wizyty oraz ich zadowolenie po wykonanym zabiegu. Pochwały z ust dzieci, to nie tyko zawodowa satysfakcja, ale także często rozczulające przeżycie, które dodaje nam energii przed spotkaniem z kolejnym pacjentem.

Dla odwiedzających Gabinet Stomatologiczny dla dzieci i dorosłych, atmosferę przyjaźni i uśmiechu, tworzy nie tylko miły i troskliwy personel. Również pomieszczenia, w których przyjmujemy naszych Pacjentów utrzymane są w ciepłym i kojącym klimacie. Kolorowa poczekalnia cieszy swoimi barwami oczy dorosłych i ich pociech. Podczas oczekiwania na wizytę dzieci mogą pobawić się w specjalnie dla nich urządzonym kąciku do zabawy, a ich rodzice w tym czasie często nadrabiają zaległości prasowe. Każdy gabinet urządzony jest w odrębnej tematyce. Gra kolorów, bajkowe motywy na ścianach odwracają uwagę od widoku stomatologicznego sprzętu. Unosząca się delikatna woń olejków aromatycznych niweluje źle kojarzące się dzieciom zapachy znane z innych gabinetów stomatologicznych i lekarskich. Telewizory umieszczone na suficie bezpośrednio nad pacjentami pozwalają odwrócić uwagę w trakcie leczenia stomatologicznego i chociaż częściowo umożliwiają poczuć się jak we własnym fotelu.
Coraz więcej gabinetów stomatologicznych dba, by leczenie zębów było dla dzieci miłą przygodą. Sposobem na zachęcenie dziecka do leczenia są kolorowe plomby (pomarańczowe, cytrynowe, złote, srebrne, niebieskie, różowe i zielone). – Dzieci same wybierają kolor wypełnienia, co pomaga rozładować stres.

Atrakcją naszego gabinetu jest unit stomatologiczny w kształcie smoka. Nasz zielony stworek wywołuje uśmiech na twarzy nie tylko u dzieci.

Dorośli widząc fotel z zielonym ogonem przestają myśleć o leczeniu a zaczynają zastanawiać się jak na takim bajkowym fotelu można profesjonalnie leczyć. I o to chodzi, bo wiadomo, że nie jest to możliwe, ale pomarzyć można.

Źródło: https://mmdent.pl

Opening Hours

Monday

8-20

Tuesday

8-20

Wednesday

8-20

Thursday

8-20

Friday

8-20

Saturday

8-14

Sunday

-

kącik zabaw

Address

Our Address:

aleja Hallera 96/3 - budynek Ogrody Hallera, 53-318, Wrocław (Wrocław-Krzyki)

GPS:

51.0895881, 16.994079400000032

Telephone:
Email:

-