Mam na imię Anna. Jestem coachem, swoją wiedzę czerpię zarówno z doświadczenia zawodowego, jak i ze zdobytej wiedzy. Ukończyłam ekonomię i prawo na Uniwersytecie Wrocławskim.

Kompletując zespół Niania-24 postawiłam na ludzi pełnych pasji – pasji do pracy z dziećmi, na Panie o wielkich sercach i otwartych umysłach, ze sporą dawką cierpliwości i empatii. I oto jesteśmy:)

Prywatnie, od 3 lat uczę się jak być kochającą żoną. Z jakim skutkiem? O to należałoby zapytać mojego męża Pawła.

Największym jednak wyzwaniem okazały się moje dwie córki. Te słodkie istotki wywróciły moje życie do góry nogami i wyrwały mnie z poukładanego rytmu.

Szybko radość z narodzin pierwszej córeczki zderzyła się z lękiem o to czy sobie poradzimy, czy oby nie zrobimy jej krzywdy, czy najzwyczajniej w świecie damy radę, mówić wprost – czy „ogarniemy”.


Każdego dnia uczyliśmy się siebie, poznawaliśmy na nowo, bo przez zmęczenie, dopadającą nas frustrację, wychodziły  z nas nowe, wcześniej nieznane emocje. Każdego dnia pokonywaliśmy własne demony.

Ale daliśmy radę i nie pozabijaliśmy się;)

Zdecydowaliśmy się świadomie na drugie dziecko. Jesteśmy szczęśliwi.

Zamysł utworzenia firmy Niania-24 to tak naprawdę odpowiedź na nasze ówczesne potrzeby. Bo jak patrzę z perspektywy czasu na nasze pierwsze dni po powrocie ze szpitala, to wiem że mogliśmy przeżyć je inaczej…lepiej…gdybyśmy tylko mieli odpowiednią pomoc. Ale nie mieliśmy tyle szczęścia i ze wszystkim musieliśmy radzić sobie sami. Szkoła rodzenia, opieka okołoporodowa, ładnie pięknie ale tylko do momentu urodzenia dziecka a potem? Szara rzeczywistość i zostajesz z tym wszystkim Sama.

I w tym miejscu z pomocą pragniemy przyjść my!

Czas połogu to niełatwy moment w życiu mamy i jej nowonarodzonego dziecka. To czas, podczas którego w ciele kobiety zachodzą zmiany, pojawia się laktacja i związane z nią problemy, buzują hormony. Odejście od tradycyjnych ról wielopokoleniowej rodziny, powoduje, że młoda mama staje się osamotniona w tym szczególnym okresie swojego życia. Boryka się z niektórymi pytaniami czy lękiem o siebie i zdrowie swojego dziecka, bo nie zapominajmy, że dla wielu kobiet jest to zupełnie nowa, dotąd nieznana sytuacja. Bywa, że nie można otrzymać wystarczającego wsparcia ze strony personelu medycznego czy najbliższej rodziny. I tą właśnie lukę wypełniamy My.

Źródło: https://www.nocnaniania.com/o-nas-2

Address

Our Address:

Wrocław

GPS:

51.107957065223, 17.038766522647

Telephone: