Specjalizujemy się w diagnozowaniu przyczyn niepowodzeń i problemów w karmieniu piersią oraz ich rozwiązywaniu. Większość problemów z karmieniem piersią wynika z błędów w przystawianiu dziecka, nieprawidłowej pozycji do karmienia, zaburzonego odruchu ssania u dziecka (stosowanie smoczków, kapturków) lub niewłaściwej częstotliwości karmień. Im wcześniej skorzystasz z pomocy tym łatwiej będzie rozwiązać problem.

W naszej pracy opieramy się na Kodeksie Etycznym Międzynarodowych Konsultantów Laktacyjnych.

Świadczymy profesjonalne usługi, oparte na najnowszej wiedzy z zakresu laktacji i położnictwa, nie wykraczając poza zakres naszych kompetencji określonych zdobytymi dyplomami i uprawnieniami zawodowymi i przy uznaniu zasady, że decyzje, co do sposobu postępowania zawsze podejmuje matka, a my dostarczamy jej potrzebnych informacji i aktywnie wspieramy w podjętych działaniach.

Ponad 17 letnie doświadczenie w poradnictwie laktacyjnym, współpraca z CENTRUM NAUKI o LAKTACJI w Warszawie oraz najnowsza wiedza poparta zdanymi egzaminami IBCLC oraz pełne zaangażowanie daje nam solidne podstawy do świadczenia fachowych porad w tej dziedzinie.

Nasz zespół to:

Źródło: http://www.laktamed.pl

Opening Hours

Monday

8-18

Tuesday

8-18

Wednesday

8-18

Thursday

8-18

Friday

8-18

Saturday

8-18

Sunday

-

Address

Our Address:

ul. Kamienna 105 budynek GANT 50-547 Wrocław

GPS:

51.087519196751, 17.039752623662

Telephone:
Email:

-