Drodzy Rodzice,

Nikt nie wymaga tyle ciepła, troski i uwagi co nasze Dzieci w pierwszych trzech latach swojego życia. Tworząc Klub Dziecięcy „Radosne Bąbelki” staraliśmy się wziąć pod uwagę wszystkie potrzeby naszych Pociech, aby czuły się bezpiecznie i swobodnie jak w domu. Zapewniamy troskliwą opiekę uśmiechniętych i energicznych Cioć, zajęcia edukacyjne (każdego dnia realizujemy inny temat i odkrywamy różnorodność i piękno otoczenia), domową atmosferę w małej grupie (maksymalnie 15  osób), zajęcia dodatkowe (umuzykalniające oraz elementy języków obcych: angielskiego i hiszpańskiego w zabawie), opiekę logopedy, a przede wszystkim bezpieczeństwo i wspaniałą zabawę.

Każdego naszego Bąbelka traktujemy indywidualnie, dostosowujemy opiekę i metody edukacyjne do temperamentu i upodobań Szkraba. Pomagamy Dzieciom zasypiać, towarzyszymy w przeżywaniu emocji (zwłaszcza tych trudnych). Wspieramy rozwój samodzielności;  jesteśmy blisko Dzieci podczas trudnej nauki czystości, uczymy samodzielnie spożywać posiłki, a także zakładać i ściągać ubrania. Prowadzimy karty obserwacji rozwoju psychofizycznego Dzieci, wspomagamy rozwój psychoruchowy, szczególnie zwracamy uwagę na rozwój komunikacji (w tym mowy). Staramy się wspierać Rodziców w trudnym zadaniu jakim jest wychowanie Młodego Człowieka, proponujemy wiele warsztatów rozwijających kompetencje rodzicielskie. Uczestniczymy w programie wczesnego wykrywania autyzmu, współpracujemy z wieloma psychologami i pedagogogami. Personel stale się rozwija, Opiekunki były szkolone m.in. metodą wideotreningu komunikacji, odbyły kurs pierwszej pomocy przedmedycznej, uczestniczą w licznych warsztatach z zakresu pedagogiki i psychologii rozwojowej Małych Dzieci.

Klub dziecięcy „Radosne Bąbelki” istnieje od sierpnia 2013 roku, w 2017 roku pod skrzydłami klubu powstał mobilny Gabinet logopedyczny B_logopeda. Usprawniamy komunikację z otoczeniem od pierwszych chwil życia, prowadzimy terapię funkcji pokarmowych, korygujemy zaburzenia w funkcjonowaniu aparatu artykulacyjnego. Szczegółowy zakres usług jest w zakładce Gabinet logopedyczny B_logopeda.

Od grudnia 2017 roku jesteśmy Klubem wczesnego wspomagania rozwoju Dzieci. Każdy z naszych Podopiecznych jest objęty indywidualnym programem wspomagania, jesteśmy w stałym kontakcie z Rodzicami – podążamy za potrzebami naszych Bąbelków.

Serdecznie zapraszamy!

W przypadku dodatkowych pytań pozostaję do Państwa dyspozycji.

Kierownik i założycielka klubu dziecięcego „Radosne Bąbelki”
logopeda kliniczny mgr Beata Kuca

Address

Our Address:

Radosne Bąbelki Bolesławiecka 7a, WrocławStare Miasto Wrocław 53-614

GPS:

51.115087, 17.0006253

Telephone: