Zapraszamy na warsztaty z chustowania do Krainy Douli, gdzie w kameralnej grupie nauczysz się wiązań dostosowanych do wieku Twojego dziecka, przećwiczymy z Toba wiązania z pomoc lalki abyś najpierw poczuł się pewnie a następnie pomożemy Ci zamotać się z Twoim dzieckiem.

Dlaczego noszenie dziecka w chuście jest lepsze od nosidełka?

Wielu rodziców ma dylemat pt. co jest lepsze – chusta czy nosidło?

W dużej mierze najwygodniejszym wyborem zarówno dla rodzica jak też dla dziecka jest długa chusta tkana. Można w niej nosić dziecko od pierwszych dni zycia aż do 2-3 roku życia. Można w niej nosić z przodu, na plecach czy na biodrze i to materiał chusty po odpowiednim dociągnięciu, dostosowuje się do kształtu ciała dziecka oraz noszącego. Chusta spełnia też inne uniwersalne funkcje – może posłużyć jako hamak, kocyk czy osłona przed słońcem.

Jednakże czasem nauka chustowania sprawia rodzicom trudność, nauka na początku wymaga dużego zaangażowania i  bywa iż rodzicom nie podoba się chustowy styl.

Jeśli sięgamy po nosidełko powinniśmy zwrócić uwagę iż jest bardzo niewiele modeli nosideł w których można nosić noworodka. Zazwyczaj producenci zalecają noszenie dziecka dopiero od momentu kiedy samodzielnie siedzi. Należy również pamiętać o podstawowych o tym iż aby wspierać fizjologie dziecka należy zawsze nosić dziecko przodem do siebie, ponadto panel główny nosidła powinien być wykonany z miękkiego materiału który zapewni dziecku możliwość siedzenia w prawidłowej pozycji „na żabkę”. Ponadto nosidło powinno mieć możliwość regulacji pasów i dociągnięcia dziecka tak by było wtulone w nas.

Najlepszym rozwiązaniem jest zakup nosidełka szytego na miarę. W takiej sytuacji są uwzględniane wymiary zarówno dziecka jak i mamy co zapewnia najwyższy komfort noszenia. Zapraszamy was do obejrzenia naszych nosideł robionych na miarę. Chustowanie to recepta na nawiązanie wspaniałej relacji między rodzicem, a dzieckiem

O tym wszystkim dowiecie się na warsztatach.

Źródło: http://krainadouli.pl/oferta/chustowanie/

Address

Our Address:

Kamiennogórska 10 54-034 Wrocław

GPS:

51.1408711, 16.9003727

Telephone: